Garanti ve İade

Garanti ve İade Şartları

 

www.samurbicak.com 'dan satın aldığınız her ürün üretici firmanın garanti şartları dahilinde Samur Bıçak San.nin (Bundan böyle "SAMUR BIÇAK" olarak anılacaktır) garantisi altındadır. 

Aynı anda gelen çoklu sipariş nedeni ile stokta kalmama ve/veya üretici firmanın üretimi durdurması, mal teslimatını geciktirmesi gibi durumlarda, Bıçakçım yapmış olduğunuz ödemeyi kesintisiz olarak hesabınıza iade edecektir. Bu gibi durumlarda siparişi veren ürün bedeli iadesi dışında başka bir hak talebinde bulunamaz. 

Almış olduğunuz ürününü, ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile

Ürün faturası

Sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe ile

iade edebilirsiniz. 

Ambalajı açılmış, KULLANILMIŞ, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Kullanımın söz konusu olması halinde ise sadece üretim ve/veya malzeme hatasının sonradan belirmesinden kaynaklanan sebeplerle iade alınabilir. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Samur Bıçak ’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli ödeme yapılış şekline göre iade edilir. İade edilen siparişin kargo ücreti, siparişinizin tutarından düşülerek iadesi tarafınıza yapılacaktır.

Samur Bıçak, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumları tespit ettiği hallerde ve (ve ya) ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile geri iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürünün hatalı olduğunu düşünüyorsanız iade etmek üzere kullanmadan ve yedi (7) gün içerisinde iade ediniz. 

İade edilen ürünlerde kargo ücreti ve ödeme ile ilgili masraf ve giderler (örneğin havale ve benzeri...) müşteriye aittir.