Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1972 yılında "ŞAHİN BIÇAK" adı altında, Bursa Bıçakçılar Çarşısında Dünyaca Ünlü Bursa Bıçakları ve Bıçak Türevleri alanında ticari faaliyetine başladı. 2000 Yılından İtibaren  bıçak ve kesici aletler alanındaki faaliyetlerimizi Pastacılık Grubu Ürünleri de katarak yelpazemizi  genişlettik.

Sektördeki diğer üretici, toptancı ve perakendecilerle çalışarak her zaman müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmayı amaç edindik ve sunduğumuz ürünlerde kaliteyi birinci planda tuttuk.

Bugün Yarım Asra yakın ticari tecrübemiz ve “Kesmezse Bizimdir” sloganımızla 2018 Yılından itibaren “SAMUR”  markası ile Okullarımızın GASTRONOMİ-AŞÇILIK ve Yiyecek/İçecek bölümlerinde okuyan Öğrencilerimizin Gelişimlerine yönelik Ürün Eğitimi ve Kullanımlarına yönelik Bıçak setleri ile Sektörümüze farklı bir bakış açısı getirdik. Dünyamızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor;  gelişmeleri bünyemize adapte ederek, ürünlerimize en etkin ve hızlı bir şekilde sizlerin ulaşabilmenizi sağlamak için yenilenen yüzüyle www.samurbicak.com  e-ticaret sitemizi hizmetinize sunuyoruz.

 Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyar, keyifli  alışverişler dileriz.

Şahin Bıçak San.

 

Tüm soru istek ve önerileriniz için bizi çekinmeden arayabilir yada "İletişim" linkini kullanarak çok hızlı bir şekilde bizden bilgi alabilirsiniz.

Adres bilgilerimiz:

Alacamesçit Mh. Çancılar Cd.

No:29 Osmangazi/BURSA

İrtibat Numaralarımız:

0 (552) 312 68 70

Elektronik Posta Adreslerimiz:

[email protected] (Genel Bilgi)

[email protected](Satış)

instagram : @samurbicak