Bileme

Bileme

Bıçağınız profesyonel ellerde bilensin.

Bıçaklarınızın SAMUR Ustaları tarafından bilenerek, ilk günkü keskinliğine kavuşmasını istiyorsanız, SAMUR’dan bileme hizmeti satın alabilirsiniz.

Lütfen bilenmesini istediğiniz SAMUR/ŞAHİN markalı ve diğer markalara ait bıçaklarınızın sayısını aşağıdaki formdan seçerek sipariş adımlarını takip ediniz.

Bileme hizmeti satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

 • SAMUR Bileme Hizmeti Satın Alma Formunu dikkatle doldurunuz. Doldurulan form ile kargoya verilen ürünler arasında çıkabilecek farklılıklarda form esas alınacaktır.
 • SAMUR Bileme Hizmeti satın aldıktan sonra bilenecek ürünlerinizi dikkatlice paketleyip size en yakın Yurtiçi ya da Aras Kargo şubesine, paket üzerinde sipariş numaranız mutlaka yer alacak şekilde teslim edebilirsiniz. Paketin adresinizden alınmasını istiyorsanız lütfen sipariş notları bölümünde belirtiniz..
 • Kargo görevlisinin size kolayca ulaşabilmesi için adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak girdiğinizden emin olun. Bilgi eksikliğinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 • Kargo taşınırken yaralanmalara ve ürünlerin zarar görmesine sebebiyet vermemek için bilenecek bıçaklarınızı sağlam bir ambalaj ile güvenli şekilde paketleyiniz.
 • Bileme Hizmeti için gönderilen bıçaklar, Profesyonel Bileme İşlemi gerçekleştirildikten sonra 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza Yurtiçi ya da Aras Kargo ile geri gönderilecektir.
 • Gelen kargoyu tekrar ücret ödemeden teslim alıp çok keskin bıçaklarınızı keyifle kullanabilirsiniz.
 • NOT : 1- Bilemeye Gelen Bıçaklarınız Kargonun ulaşmasını müteakip 1(Bir) iş günü sonra Kargoya Teslim edilir. Örn: Pztsi teslim alınan Bıçaklarınız Salı Akşamı Kargoya verilir.

             2- 50 Adet ve üzeri siparişlerinizde Kargo ücreti Firmamıza aittir.

             3- Ödemelerinizi  Nakit-Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

Göster:
Sırala:

Bileme

SAMUR BIÇAK  BİLEME TARİFESİ   Şef Bıçakları          ..

7,08₺ Vergiler Hariç: 6,00₺